ماشین لباسشویی بکو مدل BDV7200X

اگر قصد خرید لباسشویی دارید پیشنهاد می کنم مشخصات ماشین لباسشویی بکو مدل BDV7200X را بررسی کنید. این لباسشویی دارای ظرفیت مناسبی بوده و از کارایی بالایی برخوردار می­باشد. رنگ بدنه آن سفید بوده و درب آن کروم است. در ادامه مشخصات این محصول را برای شما عزیزان بیان می­کنیم.

ویژگی ها

·       یکی از ویژگی های قابل ذکر این محصول این است که پس از خشک کردن لباس ها، آن ها را بدون چین و چروک به شما تحویل می­دهد و شما می­توانید بدون اتو کردن از آن ها استفاده کنید.

·       داشتن قفل کودک از دیگر مشخصه های مهم ماشین لباسشویی بکو مدل BDV7200X می­باشد. با وجود این ویژگی یک دکمه را فعال کرده و دیگر نگران تغییر برنامه شست و شو در هنگام کار دستگاه نباشید.

·       ظرفیت ۷ کیلوگرمی لباسشویی مدل BDV7200X به شما کمک می کند که پتو ها و پرده های خود را نیز در منزل بشویید. با این وجود هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی می­کنید.

·       این لباسشویی دارای صفحه نمایش LED سفید رنگی می­باشد، که به راحتی می­توان مطالب نوشته شده روی آن را بخوانید.

·       این دستگاه دارای یک برنامه تاخیر در زمان شست و شو نیز می­باشد. با انتخاب این برنامه می­توانید زمان کار لباسشویی را به تاخیر بیاندازید. یعنی یک زمان را برای شروع به کار انتخاب کرده و با خیال راحت از منزل خارج شوید.

·       شما می­توانید بر روی صفحه نمایش دیجیتالی ماشین لباسشویی بکو مدل BDV7200X زمان باقیمانده کار دستگاه را مشاهده کنید.

·       اگر فیلتر لباسشویی کثیف شود و با پرز لباس کیپ شود به راحتی می­توانید آن را تمیز کنید. که این خود یک ویژگی مهم به شمار می رود.

·       لباسشویی بکو مدل BDV7200X دارای ۱۵ برنامه مختلف برای شست و شو می­باشد. از جمله برنامه های آن شستن لباس هایی با جنس پنبه، پارچه های ترکیبی و ضخیم مانند کاموایی است.

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 2 =