۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز

172 بازدید
تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز

یکی از برندهای معتبر و بسیار شناخته شده ی تولیدی لوازم خانگی داخلی برند پاکشوما می باشد. یکی از محصولات جدید برند پاکشوما، یخچال فریزرهای پاکشوما می باشد. یخچال فریزرهای پاکشوما ممکن است پس از مدتی به علت استفاده ی نادرست و یا نوسانات برقی دچار اختلال گردد. در صورتی که در یخچال پاکشومای شما در شهر شیراز دچار اختلال شد شما می توانید از خدمات شرکت تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز استفاده نمایید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز

 

تعمیر یخچال پاکشوما در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

مشکلات رایج در تعمیرات یخچال پاکشوما

 

۱-    برفک زدن یخچال پاکشوما

معمولا نسل نوین یخچال های پاکشوما یخچال های بدون برفکی می باشند. در صورت برفک زدن این یخچال ها باید سریعا اقدام به  تعمیرات یخچال های پاکشوما نمود.

علت برفک زدن یخچال های پاکوشما می تواند به علت موارد مختلفی باشد که با عمل به آنها و برطرف نمودن این مشکل ها، مشکل برفک زدن یخچال نیز حل شود.

۲-    اختلال در درب یخچال پاکشوما

اگر درب یخچال فریزر های پاکشوما به درستی بسته چفت نمی شود و یا در صورتی که درب یخچال پس از بسته شدن مجددا باز می شود، همچنین اگر درب یخچال پاکشوما جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا مشکل باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال پاکشوما تان سریعا اقدام کنید.

۳-    صدای زیاد یخچال های پاکشوما

معمولا در حالت عادی کارکرد یخچال های پاکشوما، صداهای طبیعی ای به گوش شما خواهد رسید. منشا این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد. اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی کنید، کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی کنید. درصورت تعمیر  به موقع یخچال های پاکشوما، یخچال دچار اختلالات جبران ناپذیری خواهد شد.

۴-    جمع شدن آب در کف یخچال های پاکشوما

معمولا در حالت کارکرد طبیعی یخچال های پاکشوما، آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع می شود. در صورتی که این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار اشکال شود این آب به درستی تخلیه نشده و در درون یخچال انباشته می شود .

توجه داشته باشید در صورتی که  در جای میوه ای یخچال پاکشوما یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را بررسی کنید و سریعا با کارشناسان تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز تماس بگیرید.

۵-    خنک نشدن مواد غذایی در یخچال پاکشوما

در صورت خنک نشدن موادغذایی در یخچال فریزرهای پاکشوما، مواد غذایی شما دچار فساد و … می شود. به طور معمول دمای یخچال فریزرهای پاکشوما باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کند. در مورد فریزر باید بدانید دما ی درون آن باید بین منفی ۱۷ درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده گردد. و باید برای تعمیرات یخچال پاکشوما اقدام کنید.

۶-    خاموش شدن مکرر یخچال پاکشوما

به طور عادی یخچال فریزرهای پاکشوما در فواصل مشخص روشن و خاموش شده و به صورت اتومات کار می کند، در صورتی که حس کردید فواصل روشن و خاموش شدن یخچال پاکشوما بسیار کوتاه شده است بهتر است علت را با متخصصین تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز درمیان بگذارید.

۷-    روشن نشدن یخچال پاکشوما

در صورتی که جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق یا اشکال در بخش الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا مشکلی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می گردد.

 

روش استفاده صحیح و نگهداری درست از یخچال فریزرها پاکشوما

 

·       برای این که یخچال فریزر پاکشومای شما  دچار خرابی و آسیب نشود و هرگگز به تعمیرات یخچال پاکشوما در شیراز نیاز پیدا نکنید، بهتر است روش مصرف خود از این دستگاه را تغییر دهید.

·       داشتن فاصله استاندارد بین یخچال پاکشوما و دیوار پشتی موضوع بسیار مهمی است. این فاصله حداقل باید ۲۰ سانتی متر بوده و امکان رد و بدل شدن هوا بین دستگاه و یخچال ایجاد شود.

·       برای تمیز کردن و برفک زدایی یخچال فریزر پاکشوما باید حداکثر این کار را هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار انجام دهید.

·       یخچال فریزر پاکشوما را از وسایل گرم کننده مثل بخشی که اجاق گاز در آن قرار دارد دورتر نصب کنید. و سماور برقی و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر قرار ندهید.

·       هرگز درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته نکنید.

·       حتما از ترانس یا محافظ برای جریان برق یخچال فریزر پاکشومای خود استفاده کنید تا در صورت قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر شما نسوزد. این مورد را همیشه مد نظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیرات یخچال پاکشوما نگردید.

·       کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا گردش هوا در یخچال را به درستی انجام دهد و وسیله درست تر کار کند.

·       یخچال را بیش از اندازه پر نکنید، زیرا این کار مانع از جریان آزاد هوا بین مواد غذایی شده و آن را سرد نمی کند.

 

روش استفاده صحیح و نگهداری درست از یخچال فریزرها پاکشوما

روش استفاده صحیح و نگهداری درست از یخچال فریزرها پاکشوما

 

چرا باید از خدمات تعمیرات یخچال پاکشوما در شیراز استفاده کنیم؟

 

·       استفاده از کارشناسانی مجرب، متعهد و آموزش دیده برای تعمیر یخچال فریزرهای پاکشوما در شهر شیراز

·       استفاده از قطعات تعویضی اورجینال با ضمانت نامه ی کتبی

·       تعمیر یخچال های پاکشوما در تمامی نقاط شهر شیراز با قیمتی بسیار پایین

·       تعمیر یخچال فریزرهای پاکشوما در محل

·       حضور پر سرعت تکنسین های شرکت تعمیر یخچال پاکشوما  در محل

·       بهره گیری از متد های مشتری مداری روز اروپا

·       رعایت نکات بهداشتی و قوانین مشتری مداری

 

شرکت تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

·       تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه ، شیربرقی، کاسه نمد، سه نظام، لاستیک دور درب لباسشویی پاکشوما در محل

·       کلیه خدمات عیب یابی انواع یخچال پاکشوما

هزینه تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در شرکت تعمیر یخچال پاکشوما در شیراز:

هدف تعمیرکاران متخصص تعمیرات پاکشوما در شیراز، کاهش هزینه‌های تعمیر در صورت خرابی قطعه‌ ی یخچال های پاکشوما می باشد. این شرکت درصورت خرابی یخچال های پاکشوما حتی الامکان سعی بر تعمیر قطعات دارند تا تعویض قطعات. اما چنانچه نیاز به تعویض قطعه باشد، با منصفانه ترین قیمت قطعه اورجینال جایگزین قطعه خراب می‌شود.

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴