۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

137 بازدید
تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

برند جنرال الکتریک یکی از برندهای معتبر تولیدی لوازم خانگی علی الخصوص یخچال در دنیا است که در سال ۱۸۹۲ با ادغام شرکت توماس ادیسون و توماس هاستون تاسیس شد. یخچال های جنرال الکتریک مانند تمامی یخچال ها می توانند به دلایل مختلفی دچار اختلال شوند. نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز ، با دارا بودن یک تیم حرفه ای متشکل از تعمیرکاران متخصص و آشنا با برند جنرال الکتریک در صورت هرگونه خرابی یخچال های این برند سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

اختلالات شایع در یخچال فریزرهای جنرال الکتریک

 

۱-    اختلال در برد یخچال جنرال الکتریک

برد یا مادر برد یخچال جنرال الکتریک به علت وظایف مهمی که باید انجام دهد، قطعه ای بسیار حساس و گران قیمت است.

وظیفه ی برد یخچال های جنرال الکتریک کنترل و نظارت بر دو بخش مهم یخچال یعنی کمپرسور و فن یخچال است. صفحه کنترل یا برد در یخچال های جنرال الکتریک مانند قلب یخچال عمل می کنند و در صورتی که خراب شوند کارکرد یخچال فریزر جنرال الکتریک نیز بهم میریزد. همچنین این قطعه بسیار حساس به ضربه است و به همین دلیل اگر خراب شود بهتر است که خودتان اقدامی نکنید و تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک خود را به نمایندگی ما در شهر شیراز بسپارید.

۲-    ایجاد ارور یا کد خطا یخچال جنرال الکتریک (GE Error Code)

یکی دیگر از اختلالات مهم و شایع در یخچال های جنرال الکتریک، ایجاد ارور در صفحه نمایش یخچال است. تکنیسین های ما با شناسایی این کدها سریعا اقدام به رفع مشکلات احتمالی این یخچال ها کرده و یخچال جنرال الکتریک را تعمیر خواهند کرد. یکی از ارورهای رایج یخچال GE یا جنرال الکتریک، ارور HRS می باشد.

معمولا علت نمایش ارور HRS بروی صفحه نمایشگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک، خرابی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک میباشد که در این حالت ساید بای ساید جنرال الکتریک شما خاموش و سرمای دستگاه کم و کمتر می‌شود تا به حالتی میرسد که مواد غذایی داخل فریزر از حالت انجماد در می‌آید. در این مواقع دستگاه را از برق کشیده و برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با کارشناسان ما در شیراز تماس حاصل فرمایید.

۳-    اختلال در صفحه نمایشگر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از علل های اصلی  نمایش ندادن دما و خاموش بودن صفحه نمایشگردر ساید بای سایدهای جنرال الکتریک، اختلال در  برد الکترونیکی و یا سیم کشی یخچال جنرال الکتریک می‌باشد که در این صورت برد یخچال فریزر جنرال الکتریک باید تعویض شود اما ما با داشتن کارشناسان حرفه ای می توانیم با کمترین هزینه به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک بپردازیم.

۴-    شنیده شدن صدای زوزه شدید از داخل یخچال فریزر جنرال الکتریک

به طور کلی از علت های ایجاد صدا درتعمیر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک می توان به چندین مورد اشاره داشت:

*صدا از پشت یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک شنیده شود: در این حالت یا صدای ایجاد شده مرتبط با برخورد لوله با بدنه دستگاه است و یا صدای ایجاد شده مرتبط به کارکرد موتور ساید بای ساید (کمپرسور یخچال ) و آخرین علت هم فن کنار موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد.

*صدا از داخل دستگاه قسمت فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک شنیده شود: در این خالت مشکل مربوط به قطعات دیفراست و یا فن و یا مربوط به شیر برقی ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

۵- خروج آب اضافی از آب ریز یخچال های جنرال الکتریک

یکی دیگر از مشکلات شایع در یخچال های جنرال الکتریک، خروج آب اضافی از آب ریز یخچال است. علت خروج آب اضافی از دستگاه خرابی شلنگ‌هایی در داخل دستگاه هستند که اب را به سمت آبریز هدایت می‌کنند که در مرور زمان و یا بر اثر تعویض نکردن فیلتر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک پوسیده و شکسته می شوند و همین امر موجب سرازیر شدن آب از زیر ساید بای ساید جنرال الکتریک میشود و با تعویض این شلنگ‌ها مشکل یخچال حل می شود.

۶-    شنیده شدن صدای تیک تیک درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از علل اصلی ایجاد صدای تیک تیک درتعمیر یخچال جنرال الکتریک مربوط به برد یخچال و یا تایمر می‌باشد. در صورتی که صدای تیک تیک از پشت یخچال جنرال الکتریک باشد این صدا میتواند مربوط به موتور یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک باشد.

۷-    خنک نکردن قسمت فریزر در ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از دلایل خنک نشدن محیط داخلی یخچال مانند قبل، اختلال در قطعات دیفراست مانند ترموفیوز المنت و .. و حتی سوختن فن یخچال باشد.

۸-    داغ شدن بدنه و ستونها در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

داغ شدن بدنه در تعمیریخچال جنرال الکتریک مربوط به فن کنار موتور دستگاه که در این مورد حتما و در کوتاه ترین زمان فن کمپرسور یخچال باید توسط تکنیسین های ما در شهر شیراز تعویض شود.

دلیل فوری بودن این امر این است که فن موتور یخچال جنرال الکتریک وظیفه‌ی خنک کردن موتور را دارد و در صورت کار نکردن موتور داغ کرده و میسوزد پس در صورت مواجهه با این مشکل فورا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید

۹-    نوسان دما درتعمیر یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک

در تعمیر یخچال جنرال الکتریک این مورد۸۰٪مشکل مربوط به فن داخل فریزر دستگاه و ۲۰٪مربوط به قطعات دیفراست داخل فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌باشد.

 

اختلالات شایع در یخچال فریزرهای جنرال الکتریک

 

چرا برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک بهتراست نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در شیراز را انتخاب کنیم ؟

 

·       بهره بردن از نیروی حرفه ای برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک

·       مراجعه ی سریع به محل شما

·       پوشش دهی تمامی نقاط شیراز

·       سرویس دهی در تمامی روزها

·       تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با قطعات اورجینال

·       ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر

·       دریافت هزینه ی مناسب از مشتری بر اساس نرخ اتحادیه

·       معتبرترین مرکز تعمیر یخچال فریزرهای جنرال الکتریک در شیراز

·       تمرکز بر خواسته و نیاز مشتری

·       ارائه خدمات با کیفیت با قطعات اصلی

·       جلب رضایت مشتری با ارائه ی خدمات سریع و بی نقص

·       مجهز بودن تکنیسین به تمام وسایل کار لازمه جهت تعمیرات یخچال های جنرال الکتریک

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴