۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز

288 بازدید
تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز

برند پاکشوما یکی از برندهای باکیفیت داخلی است که چند سالی است که وارد عرصه ی تولید ماکروفرهای با کیفیت شده است. گاهی اوقات ممکن است به دلیل استفاده ی نادرست و یا گذر زمان مایکروویو و یا سولاردم پاکشومای شما دچار مشکل شود. در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان نگران نشوید و به متخصصان تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز اعتماد کنید.

شرکت تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز  با تعمیرکاران متخصص در زمینه ی تعمیر و تعویض قطعات ماکروفرهای پاکشوما در خدمت شما عزیزان در شهر شیراز می­باشد.

شرکت تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز، خدمات تعمیرات دستگاه شما را با قطعات اورجینال و تضمینی انجام خواهد داد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن دستگاه خود را تحویل بگیرید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز

 

تعمیر ماکروفر پاکشوما در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

آشنایی با ما

 

 

چرا ماکروفر پاکشوما احتیاج به خدمات تعمیر پیدا خواهد کرد؟

 

۱-    کارنکردن ماکروفر پاکشوما

گاهی اوقات ممکن است ماکروفر پاکشومای شما به هیچ عنوان کار نکند. در این صورت باید ابتدا بررسی کنید که مایکروفر پاکشوما در حالت آزمایشی و یا دمو قرار ندارد. هنگامی که مایکروفر پاکشوما در حالت Demo است، میتوانید از تمام عملکردهای مایکروفر استفاده کنید اما در این حالت ماکروفر شما مواد غذایی را گرم نخواهد کرد.

پس از بررسی این حالت حال نوبت به بررسی ویژگی Kitchen Timer ماکروویو پاکشوما می شود.بهتر است از این موضوع اطمینان حاصل نمایید که به طور تصادفی از قابلیت تایمر در ماکروویو پاکشوما به جای طبخ معمولی استفاده نشده است.

اگر این موضوع هم علت اصلی کار نکردن ماکروویو پاکشومای شما نبود، نوبت به بررسی درب ماکروویو می شود. درب های ماکروویو را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که درب های آن کاملا بسته است.

حال اگر تمامی شرایط را بررسی کردید و دریافتید ماکروویو پاکشوما دارای مشکل فنی شده است، پیشنهاد می کنیم با متخصصین تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز تماس بگیرید و این موضوع را با آن ها در میان بگذارید.

۲-    خارج شدن دود در هنگام گرم شدن مواد غذایی در ماکروفر پاکشوما

اگر مواد غذایی شما در حالت پخت در مایکرو دود نمی­کند و  تنها در برنامه گریل یا کانوکشن دود می­کند، شما می توانید با تمیز کردن چربی و غذای مانده در توری، سقف و بدنه داخلی مشکل را برطرف کنید.

اما در صورتی که از ماکروویو پاکشومای شما در حالت عادی دود بلند شد این موضوع می تواند به این دلایل اتفاق بیفتد:

·       از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده نمی کنید.

·       باقی مانده های غذا در ماکروویو شما وجود دارد.

·       ماکروویو شما دچار اختلال فن شده است.

۳-    پخت غذا در مایکروفر پاکشوما به طور کامل انجام نمی شود

گاهی اوقات با خوردن غذایی که در ماکروفرتان پختید متوجه این موضوع خواهید شد که پخت غذا به طور کامل انجام نشده است. گاهی این موضوع به دلایل باز و بسته کردن مکرر درب ماکروویو در حالت پخت می تواند باشد و گاهی اوقات نیز می تواند اختلالی در لامپ مگنترون و یا خراب شدن درب ماکروویو اتفاق بیفتد.

۴-    گرم نشدن غذا در مایکروفر پاکشوما

گاهی اوقات گرم نشدن صحیح مواد غذایی در ماکروفرهای پاکشوما می تواند به علت حجم بالای مواد غذایی اتفاق بیفتد. گاهی اوقات این موضوع به علت کثیف بودن مایکروفر ایجاد شود. همچنین این موضوع می تواند به علت کاهش توان برق دستگاه اتفاق بیفتد.

اگر تمامی موارد را بررسی کردید و علت را نیافتید ممکن است ماکروویو شما به علت های خرابی ترانس­های ولتاژ، سیم­ها و کابل­ها، دچار این اختلال شده باشد که در این حالت متخصصین تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز به شما کمک زیادی خواهند کرد.

۵-    جرقه زدن مایکروویو پاکشوما

گاهی اوقات ممکن است علت جرقه زدن های ماکروفر پاکشوما در شیراز به علت وجود ظرف فلزی در ماکروفر باشد. گاهی اوقات نیز ممکن است ماکروفر پاکشوما دچار اتصالی داخلی شده باشد که در این رابطه حتما باید از متخصصین تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز کمک بگیرید.

۶-    صدای زیاد ماکروویو پاکشوما در حین کار

گاهی اوقات در حین کار با ماکروفر پاکشوما متوجه می شوید که ماکروفر دارای صدای بسیار زیادی است. در صورت مشاهده ی چنین وضعیتی ابتدا باید نحوه قرار گرفتن سینی و ریل سینی دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که هیچ مشکلی در سینی و ریل دستگاه نبود، این مشکل ممکن است به علت اختلالات در فن دستگاه ایجاد شده باشد.

۷-    روشن نشدن گریل ماکروفرهای پاکشوما

در صورت روشن نشدن گریل ماکروویو های پاکشوما ممکن است اختلالی در المنت، ترموستات و یا برد ماکروفر پاکشوما باشد که معمولا متخصصین ما در کمترین زمان این مشکل را شناسایی خواهند کرد.

۸-    کار نکردن لامپ ماکروویو پاکشوما

در صورتی که لامپ ماکروفر پاکشوما دچار اختلال شده باشد و کار نکند ، به احتمال زیاد لامپ ماکروفر شما سوخته است. همچنین در صورتی که لامپ ماکروفر شما چشمک می­زند یعنی هرچه سریع تر باید اقدام به تعویض لامپ ماکروفر کنید.

لامپ های ماکروفرهای پاکشوما معمولا در نزدیکی خازن دستگاه  قرار داده شده است و خطر آسیب به قسمت های دیگر وجود دارد، پس اگر قصد تعویض لامپ دستگاهتان را دارید به شما پیشنهاد می کنیم با متخصصین تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز تماس بگیرید.

۹-    خاموش شدن ماکروفر پاکشوما در هنگام کار

اگر ماکروفر شما در حین کار به صورت خودکار خاموض می شودد، به احتمال زیاد قفل درب آن دچار آسیب شده است و یا فن موتور، ترانسفورمر، تاچ پد دستگاه معیوب شده است. همچنین ممکن است به علت استفاده مداوم از دستگاه، قطعاتی مانند سوئیچ­ها و خازن، فرسوده شده باشند که این لوازم باید با لوازم اورجینال جایگزین شوند.

 

خاموش شدن ماکروفر پاکشوما در هنگام کار

خاموش شدن ماکروفر پاکشوما در هنگام کار

 

۱۰- کار نکردن پاور ماکروویو پاکشوما

در صورت کارنکردن پاور ماکروویو های پاکشوما پیغامی در صفحه نمایش ماکروویو برای شما ظاهر می شود که نشان دهنده ی اختلال در قطعات داخلی دستگاه می باشد. در صورت بروز چنین اختلالی پیشنهاد می کنیم سریعا با متخصصین ماکروفر پاکشوما در شیراز تماس بگیرید.

 

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در شیراز

 

·       مراجعه ی متخصصین در اسرع وقت در شهر شیراز

·       دارای تکنسین‌های حرفه‌ای و با تجربه

·       سرعت بالای انجام تعمیر ماکروفر پاکشوما در شیراز

·       تست سلامت دستگاه پس از انجام تعمیرات

·       خدمات تعمیر در محل در شهر شیراز، با استفاده از قطعات باکیفیت و اصلی

·       استفاده از قطعات اصلی در تعمیر ماکروفر پاکشوما نیز برای پایداری مشتری بسیار مهم است.

·       تنظیم فاکتور بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴