۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

100 بازدید
تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

مایکروفرها یکی از لوازم های خانه و آشپزخانه ای هستند که در بیشتر منازل و ادارات وجود دارد. این دستگاه ها دارای کاربردهای زیادی می باشند و از آن ها می توان برای انجام کارهای گوناگون مانند:گرم کردن غذا، پخت کیک و… استفاده نمود. طبیعتا هر وسیله ی برقی در طول عمر مفید خود دچار خراب شدگی و مشکلاتی در کارکرد خود می شود که این موضوع در رابطه با مایکروفرها هم صدق می کند. در اینجا ما سعی داریم تا در نکاتی در رابطه با تعمیرات مایکروفرهای سامسونگ بپردازیم و خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز را به شما معرفی کنیم.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

تعمیر ماکروفر سامسونگ در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

تعمیر ماکروفر سامسونگ در شیراز

به چه دلایلی مایکروفر سامسونگ احتیاج به تعمیرات پیدا می کند؟

۱-    ایجاد جرقه در حین کار

یکی از دلایل اصلی جرقه زدن مایکروفر شما در حین کار، وجود یک قطعه فلزی در مایکروفر سامسونگ شما است. اما اگر از عدم وجود قطعه فلزی مانند فویل و درب فلزی بر روی مواد غذایی خود اطمینان دارید، این احتمال وجود دارد که رنگ قفسه‌ی تقسیم طبقات دستگاه شما از بین رفته باشد و این موضوع باعث جرقه زدن دستگاه شما بشود. در صورت بروز چنین مشکلی پیشنهاد می کنیم سریعا کار را به کاردان بسپرید و از تعمیرکاران ما کمک بگیرید.

۲-    کار نکردن دکمه های پنل مایکروفر

یکی از شایع ترین مشکلات در مایکروفرهای سامسونگ، کارنکردن دکمه‌های پنل مایکروفر است. علت بروز این مشکل می تواند به دلیل صفحه کنترل معیوب دستگاه باشد. در صورتی که صفحه کنترل اصلی دستگاه معیوب باشد، ممکن است شما درصورت روشن کردن دستگاه با عدم نمایش اعداد و خطوط بر روی صفحه نمایش مواجه شوید. این مشکل معمولا به علت از بین رفتن لحیم یا یک خازن معیوب به وجود می‌آید.

در صورت بروز این مشکل پیشنهاد می کنیم سریعا با متخصصان ما در شیراز تماس بگیرید تا متخصصان ما این مشکل را با کمترین هزینه و با یک لحیم کاری ساده، برطرف نمایند.

۳-    نچرخیدن صفحه مایکروفر به درستی

یکی از دلایل اصلی برای درست نچرخیدن بشقاب مایکروفرهای سامسونگ، ایجاد مشکل در موتور بشقاب دستگاه می باشد. یکی از علت های بروز این مشکل، استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفجه گردان مایکروفر سامسونگ و ایجاد فشار بر روی موتور گرداننده دستگاه می باشد. این مشکل معمولا با تعویض موتور بر طرف می شود و هزینه ی به نسبت بالایی نیز دارد.

یکی دیگر از علت های رایج نچرخیدن صفحه ماکروفر سامسونگ، بروز مشکل در کوپلینگ موتور چرخاننده ی بشقاب شیشه ای دستگاه است. گاهی اوقات نیز پایه اتصال دستگاه می تواند به هر دلیلی شکسته شده یا از جای خود در آمده باشد و این موضوع می تواند بر روی چرخش صفحه مایکروفر تاثیر بگذارد.

۴-    روشن نشدن مایکروفر

یکی از اجزای اصلی مایکروفرها، سويیچ های درب مایکروفر می باشد. معمولا هنگامی که درب ماکروفر بسته است برق رسانی دستگاه آغاز می شود. گاهی اوقات ممکن است سوییچ درب مایکروویوها به درستی چفت نشود و همین موضوع مانع از برق رسانی دستگاه و روشن شدن مایکروویو ها شود.

یکی دیگر از دلایل احتمالی روشن نشدن مایکروفرهای سامسونگ احتمال آسیب دیدگی فیوز سرامیکی، هنگام نوسانات شدید برق یا وجود خطایی جدی در هر یک از اجزاء داخلی دستگاه، برای محافظت از اجزای ماکروفر می‌باشد. برای تشخیص صحیح مشکل احتمالی در روشن نشدن مایکروفرها پیشنهاد می کنیم حتما موضوع را با متخصصان ما در میان بگذارید.

۵-    گرم نشدن غذا در مایکروفر

مگنترون جزئی از مایکروفرهای سامسونگ است که به کمک ولتاژبالا ، ولتاژ D/C  را برای تولید فرکانس در مایکرویو جهت طبخ غذا آماده می کند. اگربه هر دلیلی مگنترون دستگاه بسوزد، مایکروفرشما قادر به گرم کردن غذا نخواهد بود.

دومین علت می تواند آسیب دیدگی فیوز حرارتی دستگاه باشد. به طور معمول فیوزحرارتی در مایکروفرهای سامسونگ وظیفه دارد تا از بیش از حد گرم شدن مایکروفر با  قطع برق در مایکروویو جلوگیری کند.

۶-    روشن نشدن چراغ مایکروفر

یکی از رایج ترین دلایل روشن نشدن چراغ های مایکروفرهای سامسونگ، سوختگی لامپ دستگاه است. برای تعویض لامپ دستگاه شما باید دقت عمل زیادی داشته باشید زیرا این کا  با توجه به ولتاژ جریان بالا و احتمال وقوع شوک الکتریکی، بسیار خطرناک است. پس بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.
یکی دیگر از علل بروز این مشکل ممکن است ایجاد مشکل در سوکت لامپ دستگاه باشد که برای تشخیص این مشکل حتما باید با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

۷-    خاموش شدن مایکروفر در حین کار

یکی از مشکلاتی که پس از مدتی ممکن است در اکثر مایکروفرهای سامسونگ ایجاد شود، خاموش شدن ناگهانی  مایکروفر سامسونگ است به طوری که گاهی اوقات دستگاه ۵ تا ۱۰ ثانیه شروع به کار می کند و سپس از کار می افتد. یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل، سوخت فن مایکروفر است. دومین دلیل می تواند به علت چفت نشدن درب مایکروفر و عدم برق رسانی به ان باشد. از دلایل دیگر این مشکل می تواند دلایلی از قبیل: ایجاد مشکل در فیوز داخلی، مشکلات مدار برق، دیود معیوب، یا مگنترون نا کارآمد یا خازن با ولتاژ بالا اشاره نمود.

به چه دلایلی مایکروفر سامسونگ احتیاج به تعمیرات پیدا می کند

به چه دلایلی مایکروفر سامسونگ احتیاج به تعمیرات پیدا می کند

چگونه می توان از آسیب دیدگی جدی دستگاه مایکروفرهای سامسونگ جلوگیری کرد؟

·       تعمیرات مربوط به مایکروفرهای سامسونگ  را به دست متخصصان ما بسپارید.

باتوجه به شراط اقتصادی پیش رو، هرگونه اقدام ناشی گرانه ای می تواند موجب بروز خسارات زیادی به مایکروفر سامسونگ شما شود. پس پیشنهاد می کنیم در صورت بروز هرگونه آسیب دیدگی سریعا موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

·       همیشه مایکروفر خود را تمیز کنید.

برای افزایش طول عمر دستگاه بهتر است، مایکروفر سامسونگتان را پس از هربار استفاده تمیز کنید. زیرا ترشحات و ذرات مواد غذایی باقی مانده در مایکروویو، مقداری از انرژی آن را هنگام کارکرد می دهد و در نهایت ممکن است منجر به سوختن و آسیب دیدگی دستگاه شما بشود.

برای تمیزکردن مایکروفر پیشنهاد می کنیم مایکروویو را به کمک مواد پاک کننده مخصوص مایکروویو تمیز کنید و از مخلوط چندین مواد پاک کننده بپرهیزید.

·       برای بستن درب مایکروویو دقت زیادی داشته باشید.

بستن درب مایکروویو از اهمیت بسیار بالایی در افزایش طول عمر مایکروویو برخوردار می باشد. برای بستن درب مایکروویو ابتدا مراقب باشید تا درب مایکروویو با شدت زیادی بسته نشود و دومین نکته این است که همیشه پس از بستن درب مایکروویو از بسته شدن کامل آن اطمینان حاصل کنید.

پس از خراب شدن مایکروویو چه کار کنیم؟

همانطور که بارها در این مطلب گفتیم، پس از دیدن هر نشانه از خرابی مایکرویو سریعا با متخصصان تعمیر مایکروفر در شیراز تماس حاصل فرمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت اقدام به رفع مشکل مایکروفرهای سامسونگ شما نمایند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر سامسونگ در شیراز

·       تضمین عیب یابی مایکروفر سامسونگ در کمترین زمان

·       استفاده از قطعات فابریک و اورجینال در تعمیر انواع مایکروفر سامسونگ در شهر شیراز

·       دارای مجوز رسمی در زمینه تعمیرات تخصصی و اساسی برد انواع ماکروویو سامسونگ از سوی اتحادیه

·       مجهز به دستگاه تست اشعه جهت تشخیص اشعه های مضر مایکروفرهای سامسونگ

·       دارای نرخ مناسب به نسبت سایر شرکت های تعمیراتی مایکروفرهای سامسونگ

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴