۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال دوو در شیراز

290 بازدید
تعمیر یخچال دوو در شیراز

تعمیر یخچال دوو در شیراز : برند دوو یکی از برند های معروف کشور کره است که به تازگی به دلیل تحریم ها و شرایط اقتصادی در کشورما طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از تولیدات برند دوو، یخچال فریزرهای آن است.

یخچال فریزرهای دوو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند اما ممکن است پس از استفاده ی طولانی مدت و سایر عوامل دچار اختلال شوند که در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم با متخصصین ما برای تعمیر یخچال دوو در شیراز تماس حاصل فرمایید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال دوو در شیراز

 

تعمیر یخچال دوو در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

مشکلات رایج در یخچال فریزرهای دوو

 

۱-    ایجاد ارور در یخچال فریزرها دوو

یکی از مزایای یخچال فریزرهای دوو، عیب یابی ساده آن به دلیل نمایش ارور مرتبط به اختلال های دستگاه بر روی صفحه نمایشگر دستگاه می باشد.

در صورتی که یخچال فریزر دوو دچار اختلال گردد، سیستم هوشمند یخچال فریزر دوو کد خطای آن را بر روی صفحه نمایش نشان خواهد داد. رایج ترین کد های خطای یخچال فریزرهای دوو شامل این موارد می باشد:

–        کد خطایF1:

این کد ارور  نشانگر اختلال در سنسور فن دما در یخچال فریزر دوو می باشد.

–        کد خطای r1:

کد ارور r1 نشان دهنده اختلال در سنسور دمای محیط در یخچال فریزر دوو می باشد.

–        کد خطای rt:

کد ارور rt در یخچال فریزر نشان دهنده ی  نقص سنسور دمای rt یخچال می باشد.

–        کد خطای D1:

این کد  ارور نشان دهنده اختلال در سنسور دمای D می باشد.

–        کد خطای dr:

این کد ارور نشان گر اختلال در سنسور درب یخچال می باشد.

–        کد خطای dF:

این کد ارور نشان گر اختلال در سنسور درب فریزر یخچال فریزر های دوو می باشد.

 

آشنایی با ما

 

 

۲-    سرد نشدن مواد غذایی در یخچال فریزرهای دوو

یکی از اختلالات رایج در یخچال فریزرهای دوو، مشکل سرد نشدن مواد غذایی می باشد. در صورت مشاهده ی چنین وضعیتی ابتدا باید از متصل بودن یخچال فریزر دوو به برق مطمئن شوید، یعنی در زمان باز کردن درها چراغ های داخل یخچال باید روشن بشود.

در صورت اطمینان از روشن بودن یخچال باید ترموستات یخچال دوو را چک کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. حال پس از اطمینان از سالم بودن ترموستات یخچال بادی دریچه پشت قسمت فریزر که باعث گردش هوای سرد یخچال فریزر دوو می شود را بررسی کنید. معمولا این دریجه باید کاملا تمیز باشد.

حال فن چگالنده یخچال را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که چیزی در آن گیر نکرده و می تواند آزادانه حرکت کند، برای بررسی آن باید ابتدا یخچال را از برق بکشید و سپس تیغه های فن را تمیز کنید و آن را به وسیله ی دست حرکت دهید و مطمین شوید چیزی به آن گیر نکرده است.

سپس برق یخچال فریزر دوو را مجدد وصل کنید و مطمئن شوید که با حرکت کمپرسور این فن نیز شروع به حرکت کرده است و در صورتی که فن حرکت نکرد باید تعویض گردد.

در صورت بروز چنین مشکلی به شما پیشنهاد می کنیم این موضوع را هرچه سریع تر به متخصصین ما در شیراز درمیان بگذارید.

۳-    خرابی فن تبخیر کننده یخچال فریزرهای دوو

معمولا در یخچال فریزرهای دوو، هوا از طریق موتور فن تبخیر کننده به داخل دریچه های تبخیر کننده کشیده می شود ، فن یخچال این هوا را در یخچال فریزر به گردش درخواهد آورد.  خوب کار نکردن فن تبخیر کننده یخچال باعث می شود که یخچال خوب خنک نکند ،رفع ایراد در این قسمت کار متخصصان مرکز تعمیر یخچال دوو در شیراز می باشد .

۴-     خرابی کمپرسور یخچال های دوو

خرابی کمپرسور یکی از علل کار نکردن یخچال های دوو می باشد. معمولا تولید صدا در یخچال فریزر نشان بر سالم بودن کمپرسور یخچال های دوو می باشد اما در صورتی که صدایی به گوش نرسد کمپرسور یخچال دووی شما خراب است .

در چنین شرایطی ابتدا باید یخچال فریزر را از برق بکشید و سپس دوباره به برق وصل کنید، اگر دوباره شروع به کار نکرد باید با مرکز تعمیر یخچال دوو در شیراز تماس بگیرید تا کمپرسور یخچال فریزر شما توسط مرکز مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.

۵-    نشتی آب در یخچال فریزر دوو

یکی از مهم ترین دلایل نشتی آب در یخچال فریزرهای دوو، مسدود شدن راه خروجی آب در زمان ذوب شدن یخ های داخل یخچال فریزر می باشد. این اتفاق زمانی می افتد که تکه هایی از مواد غذایی در شلنگ آب کشی گیر کند در این صورت باعث می شود تا یخ بیشتری در داخل یخچال ایجاد و در نتیجه باعث نشتی آب از آن شود، برای حل این مشکل ابتدا با آب گرم به وسیله ی یک قیف کوچک دریچه ی تخلیه را شستشو دهید، اگر این شستشو مشکل را حل نکرد باید به صورت دستی موادی که در شلنگ تخلیه و سوپاپ گیر کرده اند را تمیز کنید تا مشکل به کل حل شود.

 

مشکلات رایج در یخچال فریزرهای دوو

مشکلات رایج در یخچال فریزرهای دوو

 

یکی دیگر از عواملی که می تواند موجب چنین مشکلی شود، گرفتگی یا یخ زدگی خط لوله آب یخچال دوو خواهد بود. این عامل هم بر تولید یخ توسط یخساز تاثیر گذاشته و باعث کندی یا قطع جریان آب در توزیع کننده یخچال فریزر خواهد شد، جهت رفع این مشکل باید ابتدا باید یخچال فریزر را از برق بکشید و دریچه بسته شده را پیدا کنید.

معمولا این دریچه ها در زیر سینک، پشت یخچال فریزر و یا زیر آن قرار گرفته اند، همچنین از بسته بودن این دریچه مطمئن شوید و هرگونه نشت و گرفتگی در خط لوله ی پلاستیکی آب را رفع کنید، در انتها اگرمتوجه شکستگی یا آسیب دیدگی در خط لوله ی آب شدید حتما باید باکمک متخصصین مرکز تعمیر یخچال دوو در شیراز اقدام به تعویض این قطعه نمایید..

 

چرا باید از خدمات تعمیر یخچال دوو در شیراز بهره ببریم؟

 

·       استفاده از تیم مشاروه رایگان و تکنیسین های حرفه ای در تعمیرات یخچال فریزرهای دوو

·       سرعت بالا در امر تعمیر و تعویض قطعات یخچال فریزرهای دوو

·       عیب یابی دقیق در یخچال فریزرهای دوو

·       استفاده از قطعات اورجینال و تضمین شده در تعمیر یخچال فریزرهای دوو

·       پشتیبانی شبانه روزی در شهر شیراز

·       انجام تعمیرات یخچال فریزهای دوو در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه

·       رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴