۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ال جی در شیراز

273 بازدید
تعمیر یخچال ال جی در شیراز

تعمیر یخچال ال جی در شیراز : ال جی یکی از برندهای مطرح است که محصولات الکترونیکی و الکتریکی مختلفی از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … را با کیفیت بالایی تولید می کند. اما مدتی است که این برند محصولات خود را به ایران وارد نمی کند همین موضوع باعث شده است که محصولات تقلبی ال جی در بازار به فروش برسد بنابراین دقت کنید که برای خرید لوازم خانگی ال جی به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.

یخچال های ال جی هم مانند تمامی یخچال ها ممکن است پس از مدتی استفاده دچار مشکل یا خرابی شود شما می توانید برای تعمیر یخچال ال جی در شیراز از مشاورین و تعمیرکاران موسسه ما کمک بگیرید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با اختلالات و مشکلات احتمالی یخچال های ال جی و نحوه ی رفع آن ها آشنا نماییم.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال ال جی در شیراز

 

تعمیر یخچال ال جی در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

مشکلات احتمالی یخچال ال جی

 

۱- عدم سرمایش یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی در شیراز : عدم ایجاد سرمایش در یخچال می تواند عملکرد دستگاه را تا میزان زیادی دچار اختلال کند.این مشکل می تواند به عوامل بسیاری از جمله عدم دیفراست مناسب، خطای سنسور های دمایی، مشکل در سیکل سرمایش، عدم کارکرد صحیح فن، عدم کارکرد کمپرسور و … مرتبط باشد.

نکته: در صورت مشاهده پیغام OFF بر روی نمایشگر دستگاه می توانید متوجه شوید که کمپرسور دستگاه خاموش است بنابراین یخچال شما سرمایش ندارد. برای رفع این مشکل در ابتدار باید درب یخچال را باز نموده و دکمه REFRIGRATOR را به مدت کوتاهی فشار داده سپس سه مرتبه دکمه EXPRESS FRZ را بفشارید. در صورت عدم رفع این مشکل برای عیب یابی صحیح یخچال با تعمیرکار خود مشورت نمایید.

۲- سرمایش کم در یخچال ال جی

کم بودن میزان سرمایش در کابین یخچال می‌ تواند از اختلالات مختلفی از جمله تغییر رنج اهرمی سنسور‌های دما، کارکرد ضعیف فن، مسدود بودن داکت هوایی و… حاصل شود. برای رفع این مشکل می توانید:

۱- دمای تنظیم شده یخچال و فریزر را بررسی نموده و آن را روی دمای استاندارد قرار دهید.

۲- سعی کنید از مجاورت یخچال با دستگاه‌ های گرما زا یا تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری نمایید.

۳- یخچال را با فاصله ی استاندارد با دیوار قرار دهید.

۴- به محوه ی چیدمان مواد غذایی در داخل یخچال دقت کنید زیرا ممکن است دریچه ‌های هوای سرد را مسدود نموده  و گردش هوا در داخل یخچال دچار اختلال شود.

 

آشنایی با ما

 

 

۳- برفک زدن یخچال ال جی

برفک زدن یخچال می تواند دلایل مختلفی داشته باشید که در صورت تشخیص درست و رفع آن ها می توانید از برفک زدن دستگاهتان جلوگیری کنید.

۱٫ در صورتی که برفک به صورت قطرات آب یخ زده مانند قندیلک را بر روی دیواره داخلی فریزر و سقف مشاهده نمودید، لازم نیست نگران باشید زیرا این برفک به دلیل باز شدن درب فریزر، رطوبت موجود در هوا جذب فریزر شما شده و سبب برفک می شود. برای رفع این اختالا می توانید تا جایی که امکان دارد درب یخچال را کمتر باز و بسته نمایید.

۲- در صورت مشاهده ذرات ریز برفک در داخل مشمع مواد فریزری باید بدانید که این برفک به علت مواد غذایی می باشد و موضوعی کاملا طبیعی است.

۳- در صورتی که برفک به اندازه یک پوسته نازک بود جای نگرانی نبوده و به راحتی می توانید آن را پاک کنید.به

۴- در صورتی که یخچال شما مدل چهار کشو  و یا ۳ فوت و ۶ فوت بود برفک زدن یخچال موضوعی طبیعی است زیرا این مدل ها دارای قبلیت ضد برفک نمی باشند.

۵- در صورت مشاهده برفک به قطر نیم سانتی متر و بیشتر بهتر است با تعمیرکاران ما مشورت نمایید.

۴- اختلالات یخساز یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال ال جی در شیراز : سوالات متداول در مورد یخساز به شکل زیر مطرح است و ما در ادامه برای رفع این ایراد‌ها به سوالات پاسخ خواهیم داد.

۱- در ابتدا از باز بودن شیر آب و مسدود نبودن و عدم پیچ خوردگی شلنگ آب یخچال اطمینان حاصل کنید.

۲- کلید ON / OFF  را چک نمایید.

۳-  در صورتی که میزان یخسازی دستگاه کم است به این نکته دقت کنید که یخچال تازه نصب شده پس از ۱۲ ساعت کار شروع به یخسازی می ‌کند و تا ۷۲ ساعت بعد پس از نصب میزان یخ سازی آن بسیار اندک است.

۴- در صورتی که یخساز در مدت طولانی بر روی حالت off قرار داشته  دستگاه را از پریز کشیده و مجددا به پریز بزنید.

۵- سعی کنید ر ۶ ماه یک بار فیلتر یخچال را تعویض کنید تعویض نمایید.

۶- سعی کنید مواد غذایی را که در بالاترین طبقه ‌ی فریزر قرار دارند را تا حدی که امکان دارد با فاصله از سقف قرار دهید.

۷- سعی کنید تعداد دفعات باز و بسته شدن درب فریزر را کاهش دهید.

۸- برای یخسازی دوباره ی یخچال باکس یخ را هر چند روز یک بار خالی نمایید.

۹- در صورت سالم بودن آبریز یخچال و عدم یخسازی با تعمیرکار خود مشورت نمایید.

۱۰- در صورتی که دستگاه یخ ساخته ولی یخ بیرون نمی آید در ابتدا از روشن بودن یخچال و عدم قطعی برق در آن اطمینان حاصل نموده و سپس باکس یخ را خارج نموده و یخ های به هم چسبیده را از هم جدا نمایید.

۵- اختلال در آبریز یخچال

۱- در صورتی که آبریز یخچال ال جی چکه می‌کند در ابتدا باید از سلامت پدال آبریز، برد اصلی، شیربرقی و عدم اتصال شلنگ به ورودی آب، عدم مسدود بودن فیلتر آب، عدم یخ زدگی و معیوب بودن شلنگ و مخزن آب و… مطمئن شوید

۲- در صورتی که  دستگاه شما تک پدال پدال است دقت کنید که گزینه آب انتخاب شده باشد و حدود ۳ دقیقه پدال آبریز را فشار داده تا هوای داخل شلنگ تخلیه شده و آب به ورودی آبریز برسد

 

اختلال در آبریز یخچال

اختلال در آبریز یخچال

 

۶- مشکلات درب یخچال‌ های ال جی

تعمیر یخچال ال جی در شیراز : در صورتی که درب یخچال به خوبی بسته نشده، با باز کردن درب یخچال یا فریزر درب دیگری باز و یا بسته می شود، آلارم درب یخچال دچار اختلال شده:

۱- در ابتدا لازم است تا از سالم بودن لولا و پایه ی یخچال اطمینان حاصل نمایید.

۲- یخچال را تراز کنید.

۳- بار اضافی داخل طبقات و روی درب را کاهش دهید.

۷- صداهای غیر معمول یخچال ال جی 

۱- شنیدن صدای ریختن یخ از یخساز به درون باکس یخ موضوعی طبیعی می باشد.

۲- شنیدن صدای بسته شدن دریچه یخ چند ثانیه پس از خروج یخ بسیار طبیعی است.

۳- شنیدن صدای آبگیری و شیر برقی هم جای نگرانی ندارد.

۴- شنیدن هر گونه صدایی در زمان باز و بسته شدن یخچال به خصوص از لولای یخچال نیاز به مشورت با تعمیرکار دارد.

۵- در صورتی که یخچال خود را به تازگی خریداری نموده اید باید بدانید که دستگاهی که به تازگی نصب شده است در ابتدا صدای بلندتری نسبت به یخچالی که مدت ها از زمان نصب آن می گذرد دارد.

۶- در صورتی که صدای فن با باز کردن درب یخچال قطع شده و با بستن آن افزایش می یابد بهتر است این موضوع را با تعمیرکاران ما مطرح نمایید.

۷- در صورتی که با شنیدن صدا از یخچال بدنه آن را با دست نگه داشتید و صدای دستگاه کم شد نیاز است تا یخچال خود را تراز نمایید.

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴