۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز

160 بازدید
تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز

برند کنوود یکی از برندهای بسیار مطرح در زمینه ی تولید انواع لوازم برقی خانه و آشپزخانه علی الخصوص ماکروویو می باشد. ماکرویو کنوود یکی از پرطرفدارترین ماکروفرهای دنیا است. گاهی اوقات استفاده از ماکروفرهای کنوود به علت گذر زمان و یا استفاده در نادرست، بسیار سخت می شود و گاهی اوقات کار به تعمیرگاه نیز کشیده می شود. پس از بروز هرگونه اختلال و مشکل در کارکرد ماکروفرهای کنوود به شما پیشنهاد می کنیم سریعا با مرکز تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز تماس بگیرید تا متخصصین ما در شیراز در اسرع وقت به تعمیر ماکروفرهای کنوود شما بپردازند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز

 

تعمیر ماکروفر کنوود در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

چرا ماکروویو کنوود احتیاج به تعمیرات در شیراز پیدا می کند؟

 

ماکروفرهای کنوود مانند سایر ماکروفرها ممکن است پس از مدتی دچار مشکلاتی شامل موارد زیر شود:

·       روشن نشدن ماکروفر کنوود

·       عدم چرخش سینی گردان مایکروفر کنوود

·       ایجاد صدای غیرعادی ماکروویو کنوود حین کار با دستگاه

·       گرم نشدن مواد غذایی در ماکروویو کنوود

·       جرقه زدن در داخل مایکروفر کنوود

·       عدم ایجاد تعادل در گرم کردن مواد غذایی

·       کار نکردن مایکروویو کنوود

·       پریدن فیوز پس از روشن شدن ماکروویو کنوود

·       ارور دادن ماکروفر کنوود

·       ایجاد بوی سوختگی در ماکروویو کنوود

·       برق داشتن بدنه مایکروفر کنوود

 

خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز شامل چه مواردی می شود؟

 

۱-    تعمیر و تعویض برد الکترونیکی مایکروویو کنوود در شیراز

یکی از قطعات بسیار مهم در ماکروفرهای کنوود که وظیفه ی مدیریت فرمان های ماکروفر را برعهده دارد، برد الکترونیکی دستگاه است. معمولا برد الکترونیکی مایکروفرهای کنوود ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا اتصالی داخلی ماکروویو و یا بر اثر ضربه خارجی دچار اختلال بشوند که در این صورت متخصصین ما در شیراز می توانند با تعمیر و یا تعویض برد اصلی مایکروفر کنوود، مشکل ماکروفر شما را برطرف کنند . همچنین به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی مایکروویو های کنوود پس از تعمیرات، حتما از محافظ برق استفاده کنید.

۲-    تعویض لامپ مگنترون (لیزر) ماکروویو کنوود در شیراز

یکی از مهم ترین قسمت های ماکروفرهای کنوود، لامپ مگنترون است. وظیفه ی لامپ مگنترون در ماکروفرهای کنوود، تولید اشعه و گرم کردن مواد غذایی می باشد. معمولا لامپ های مگنترون در ماکروویو کنوود بر اثر استفاده نادرست و یا مداوم از مایکروفر کنوود اتفاق می افتد.

یکی از اصلی ترین علائم خرابی این لامپ، گرم نشدن غذا در مایکروویو کنوود است. شما میتوانید در صورت هر گونه اختلال در لیزر مایکروفر کنوود و تعویض این قطعه با قطعه اورجینال کنوود با مرکز تعمیرات ماکروفر کنوود در شیراز تماس بگیرید .

۳-    تعویض موتور گردان مایکروفر کنوود در شیراز

موتور گردان در ماکروفرهای کنوود، وظیفه ی چرخاندن سینی دستگاه را برعهده دارد. این اختلال معمولا بر اثر استفاده نادرست و قرار دادن بار سنگین داخل دستگاه اتفاق می افتد.

۴-    تعویض ترانس های ولتاژ مایکروویو کنوود در شیراز

ترانس های ولتاژ در مایکروویوهای کنوود وظیفه افزایش جریان برق برای کارکردن لامپ مگنترون را عهده دار می باشند. ترانس ها معمولا بر اثر استفاده نادرست از دستگاه و نوسانات بیرونی دچار اختلال خواهند شد.

۵-    تعمیر صفحه لمسی مایکروفر کنوود در شیراز

معمولا صفحه های لمسی در ماکروویوهای کنوود به مرور زمان دچار اختلال خواهند شد و پس از مدتی نمی توان از صفحه ی لمسی ماکروفرهای کنوود استفاده نمود. معمولا خرابی صفحه ی لمسی ماکروفرهای کنوود، باعث عدم کارکرد ماکروفر خواهد شد.

در بسیاری از تعمیرگاه های مایکروفر ، در صورت خرابی صفحه لمسی دستگاه را غیر قابل استفاده تلقی میکنند اما مرکز تعمیرات ماکروفر کنوود در شیراز امکان تعمیر این قطعه ی بسیار مهم را نیز فراهم کرده است.

۶-    برطرف کردن مشکل قطعی پریز برق ماکروفر کنوود در شیراز

معمولا مکل قطعی پریز برق در ماکروفر های کنوود به سه دلیل اتفاق می افتد:ایراد در دو شاخه برق ماکروفر،فعال بودن قفل ماکروفر، استفاه از سه راهی. در صورت ایراد داشتن دوشاخه ی برق دستگاه کارشناسان ما سریعا اقدام به تعویض دو شاخه ی دستگاه خواهند کرد و مشکل را سریعا برطرف خواهند نمود.

۷-    بررسی دیوید و مگنترون در شیراز

چنانچه با  مشکل گرم نشدن مواد غذایی در ماکروفرهای کنوود دست و پنجه نرم می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم سریعا با کارشناسان تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز تماس بگیرید تا کارشناسان حرفه ای ما علت این مشکل را سریعا برطرف نمایند.

 

خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز شامل چه مواردی می شود

خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز شامل چه مواردی می شود

 

۸-    بررسی چرخ دنده و موتور ماکروفر کنوود در شیراز

گاهی اوقات در ماکروفر های کنوود ممکن است اتصال صحیح بین موتور و دنده وجود نداشته باشد.در صورت نچرخیدن چرخ دنده های ماکروفرهای کنوود به شما پیشنهاد می کنیم سریعا  با مرکز تعمیرات ماکروفر کنوود در شیراز تماس بگیرید.

۹-    از بین بردن مشکل جرقه زدن مایکروفر کنوود در شیراز

معمولا جرقه زدن ماکروفر های کنوود به دلایل زیر اتفاق می افتد:

·       مشکل در اتصالات الکترونیکی ماکروفر کنوود

·       استفاده از ظروف فلزی یا فوم های فلزی

·       کثیف بودن قطعات داخلی

·       خرابی قطعات داخلی مایکروویو کنوود

در صورتی که با مشکل جرقه زدن مایکروفر کنوود مواجه شدید پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر، با نمایندگی رسمی تعمیرات مایکرویوو کنوود در شیراز تماس بگیرید.

۱۰- برطرف کردن مشکل روشن نشدن گریل ماکروفرهای کنوود در شیراز

گریل مواد غذایی یکی از ویژگی های محبوب ماکروفر کنوود است که خراب شدن آن می تواند مصرف کننده را بسیار اذیت کند. این اختلال معمولا ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیفتد:

·       اختلال در المنت یا ترموستات دستگاه

·       اختلال در برد دستگاه

در صورتی که موضوع روشن نشدن گریل ماکروفر کنوود حل نشد، پیشنهاد می کنیم با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماکروفر کنوود در شیراز تماس بگیرید.

 

هزینه تعمیرات مایکروفر کنوود در شیراز

 

یکی از اصلی ترین چالش های پیش روی کاربران در تعمیرات مایکروفر کنوود هزینه های سرسام آور و مختلفی است که در مراکز مختلف می شنوند. در آی پی امداد اما سعی کرده ایم به نحوی این هزینه ها را برای کاربران حل نموده و دیگر این دغدغه را از ذهن آنها پاک کنیم.

معمولا هزینه تعمیر ماکروفر کنوود، در مرکز تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز امری  مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا در این مرکز دیگر نیاز به جابجایی دستگاه نمی باشد و نرخ آن دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه می باشد.

 

چرا باید از خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در شیراز بهره ببریم؟

 

·       استفاده از قطعات تعویضی اورجینال در ماکروفرهای کنوود

·       قیمت منصفانه تعمیرات ماکروویو کنوود در شهر شیراز

·       تضمین ۶ ماهه ی قطعات به کار رفته در تعمیر ماکروویو های کنوود

·       پوشش تمامی مناطق شهر شیراز

·       استفاده از نیروهای بسیار توانمند و حرفه ای

·       انجام سرویس نصب و تعمیرات ماکروفر کنوود در محل بدون جابجایی در تمامی مناطق شیراز

·       ارائه خدمات با کیفیت برای کسب رضایت مشتریان در شهر شیراز

·       تعمیرات لوازم و قطعات ماکروفر کنوود با سرعت بالا و به طور دقیق و حرفه ای در شهر شیراز

·       عیب یابی سریع و صحیح با اولین بررسی ماکروفرهای کنوود در شیراز

ارائه ی خدمات بسیار گسترده در حوزه ی تعمیرات انواع ماکروفر علی الخصوص ماکروفرهای کنوود در شهر شیراز

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴