۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

141 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

ماشین لباسشویی یک وسیله پر کاربرد در خانه ها است. معمولا وقتی این نوع وسایل خراب می شوند، دردسر زیادی برای ما ایجاد می شود. برخی افراد تصور می کنند که در صورتی که در تهران نباشید تعمیرات لوازم به خوبی انجام نمیشوند که تصور اشتباهی است. اگر ماشین لباسشویی LG دارید و در شیراز زندگی می کنید اصلا نگران خرابی و تعمیر آن نباشید. چرا که در این مقاله قصد داریم نمایندگی های ال جی در این شهر را به شما معرفی کنیم و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز را برای شما راحت کنیم. همچنین انواع راهکار های مفید برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی LG رو به شما معرفی کنیم.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

تعمیر ماشین لباسشویی الجی در شهر شیراز

 

در بسیاری از موارد امکان دارد ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی و کاملا غیر منتظره از کار بیفتد. و یا شاید حمل ماشین لباسشویی برای بردن به مراکز تعمیر سخت باشد. باید به شما بگویم که در شیراز سرویسکار های متخصصی هستند که برای این تعمیرات به منزل شما می آیند. در این صورت دیگر نیازی نیست تا هزینه های زیادی بابت ایاب و ذهاب ماشین لباسشویی خود صرف کنید. شما می توانید آدرس این افراد و مراکز را از اینترنت پیدا کنید اما این کار را به دقت انجام دهید و حتما مراکز معتبر را انتخاب کنید.

اگر ماشین لباسشوی شما در خانه تعمیر شود، می توانید بر عملیات تعمیرات نظارت کامل داشته باشید.

 

راهکار هایی برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی LG

 

همانطور که در قسمت های بالا هم ذکر کردیم تعمیرات ماشین لباسشویی lg در شهر شیراز مشکل زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت و روش های مختلفی هست که بتوانید ماشین لباسشویی خود را در این شهر تعمیر کنید. اما بهتر است قبل از نیاز پیدا کردن به تعمیرات اصولی را رعایت کنید تا طول عمر دستگاه شما افزایش پیدا کند.

۱. فیلتر لباسشویی را شستشو دهید
اگر به طور منظم و در فواصل زمانی مشخصی فیلتر ماشین لباسشویی خود را تمییز کنید، طول عمر آن افزایش پیدا خواهد کرد. چراکه اینکار مانع بسته شدن فیلتر ها می شود و در این صورت عملکرد دستگاه شما افزایش پیدا خواهد کرد.

۲. چک کردن لیبل لباس ها
در مدل های جدید ماشین لباسشویی ال جی، دور های مختلفی متناسب با جنس لباس ها وجود دارد. اگر دور ماشین لباسشویی با جنس لباس هماهنگ باشد، بهره وری دستگاه افزایش پیدا می کند. پس پیش از شستن لباس ها، جنس آنها را از روی لیبل لباس چک کنید.

۳. ماشین لباسشویی را ضد عفونی کنید
این کار هم به دستگاه شما کمک می کند و هم باعث می شود باکتری های موجود در ماشین کشته شوند که از نظر بهداشتی هم کار بسیار خوبی است. یک فنجان سرکه را با جوش شیرین ترکیب کنید و آن را داخل ماشین بریزید. بعد زمان کوتاهی ماشین لباسشویی را روشن کنید تا کمی مواد در ماشین بچرخد. با این کار فضای داخلی ماشین را ضد عفونی خواهید کرد.

۴. سر صدای لباسشویی را برظرف کنید
سرو صدای پیوسته ماشین لباسشویی نباید برایتان عادی شود چراکه این صدا ممکن است به دلیل طراز نبودن جای لباسشویی  و یا خراب بودن بلبرینگ باشد. پس صدا دادن لباسشو برای طولانی مدت ممکن است قطعات دیگر را نیز خراب کند و از کار بیندازد.

۵. از پودر زیاد استفاده نکنید
این تصور که پودر زیاد باعث تمییز شدن لباس ها می شود اشتباه است. پودر به بافت لباس ها آسیب میرساند و علاوه بر آن استفاده بیش از اندازه از پودر هم سبب کاهش عمر دستگاه شما می شود. پس برای ریختن پودر به دستور گفته شده دستگاهتان توجه کنید.

فکر نکنید که همیشه فقط برای تعمیرات ماشین لباسشویی lg باید آن را نزد تعمیرکار ببرید. بلکه دستگاه شما به چک شدن منظم هم توسط متخصصین نیاز دارد.

۶. زیپ لباس ها را ببندید
این نکته شاید خیلی ریز و سخت گیرانه باشد اما زیپ ها،‌ هم به لباس های دیگر آسیب میرسانند و هم بدنه لباسشویی را خط می اندازد.

۷. لباس های کثیف را داخل لباسشویی جمع نکنید
جمع کردن لباس ها کثیف داخل ماشین لباسشویی باعث نفوذ آلودگی ها و باکتری ها به داخل دستگاه می شود که در طولانی مدت می تواند آسیب رسان باشد. همچنین لباس های کثیف باعث بد بو شدن ماشین لباسشویی می شوند.

۸. ضایعات کشوی محتوی پودر ماشین لباسشویی را تمییز کنید
هر چند وقت یکبار کشوی پودر ماشین لباسشویی را بیرون بیاورید و آن را تمییز کنید چون اگر مواد شوینده داخل کشو باقی بمانند باعث کف کردن زیاد ماشین لباسشویی می شود و در این صورت هم شستشو دشوار تر می شود.

 

راهکار هایی برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی LG

راهکار هایی برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی LG

 

اطلاعات ایمنی ماشین لباسشویی ال جی

 

در بخش های بالا مواردی عنوان شد تا  نیاز کمتری به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز داشته باشید. و در ادامه اطلاعات ایمنی ماشین لباسشویی ال جی را هم به شما خواهیم داد.

* محکم به دکمه ها ضربه وارد نکنید

* سعی کنید زیر ماشین لباسشویی خالی باشد و قالی، کارتن و یا سایر اشیا ساخته شده با مواد پلاستیکی زیر آن نباشد.

* اجازه ندهید کودکتان با ماشین لباسشویی بازی کند

* درب ماشین لباسشویی را باز نگذارید

* حواستان باشد که درب ماشین لباسشویی را به زور نبندید

 

نحوه استفاده از پنل نمایشگر لباسشویی

* دکمه power
این دکمه برای روشن کردن دستگاه است.

* start/pause
این دکمه برای راه اندازی و توقف دستگاه است

* دکمه time delay
صدای بیپ دستگاه را قطع و وصل می کند

* دکمه های medic rinse و pre wash
با فشزدن همزمان این دو دکمه با هم دستگاه برای جلوگیری از تغییرات ناگهانی قفل می شود و قفل کودک هم فعال می شود. و اگر دوباره و به صورت همزمان این دو دکمه را فشار دهید غیر فعال می شود.

* دکمه spin
این دکمه به منظور انتخاب خشک کن است و با هر بار فشار دادن مدت زمان آن تغییر خواهد کرد.

* دکمه no spin
اگر نمی خواهید که دستگاه روی خشک کن برود، دکمه no spin  را بزنید.

 

کلام آخر

 

اگر در شهر شیراز ساکن هستید و ماشین لباسشویی LG دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز هیچ نگران نباشید، چراکه می توانید به راحتی تعمیر دستگاه خود را به دست افراد متخصص بدهید. اگر حمل و نقل لباسشویی دشوار است و قصد ندارید هزینه رفت و آمد بدهید، بهتر است به تعمیرکارانی که منزل شما می آیند زنگ بزنید. اما اگر این کار را نمیکنید، در شیراز نمایندگی هایی برای محصولات lg وجود دارد که می توانید لباسشویی خود را پیش آنها ببرید.

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴