۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

175 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز : با پیشرفت دنیای امروزی و ورود ماشین آلات و تجهیزات برقی به منازل ما برای راحتی کارها، ماشین ظرفشویی ها نیز به یکی از لوازم بسیار ضروری در آشپزخانه های ما تبدیل شده اند.

برند ال جی یکی از معروف ترین برندهای تولید لوازم خانگی در دنیا است که به تولید با کیفیت ترین ماشین ظرفشویی های دنیا پرداخته است. ماشین ظرفشویی های ال جی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند اما با این حال به هیچ وجه از خرابی و بروز مشکل در امان نیستند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به معرفی دلایل خرابی ماشین ظرفشویی های ال جی بپردازیم و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز را برای شما معرفی کنیم.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های ال جی

 

۱٫     نچرخیدن بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی های ال جی

۲٫     تمیز نشدن ظروف به درستی در ظرفشویی های ال جی

۳٫     گرم نشدن آب توسط هیتر دستگاه

۴٫     آبگیری نکردن ظرف ها به درستی

۵٫     عدم تخلیه آب های کثیف پس از شستشوی ظروف

۶٫     خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی ال جی

علت خشک نشدن ظرف ها در ماشین های ظروفشویی ال جی چیست؟

یکی از مشکلات رایج در ماشین های ظرفشویی ال جی، خشک نشدن ظروف در حالت های Quick و Prewash می باشد. برای رفع این مشکل به شما پیشنهاد می کنیم حتما از مایع جلا دهنده استفاده نمایید. همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که خاموش شدن یا روشن ماندن چراغ جلادهنده ی دستگاه صرفا به معنای تمام شدن مایع جلادهنده نمی‌باشد و شما باید دائما مقدار مایع را چک کنید.

حال در صورتی که مقدار مایع جلادهنده در حد نرمال بود و اروری در صفحه نمایش دیده شد، حتما این مشکل را با متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی در شیراز در میان بگذارید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی صدا می‌دهد ؟

یکی دیگر از اختلالات رایج در ماشین ظرفشویی های ال جی، ایجاد سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی و شنیدن صداهای غیر طبیعی در حین کار است. در صورت شنیده شدن چنین صدایی، باید سریعا با متخصصین ما تماس بگیرید و مشکل را با شرکت در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای بررسی این اختلال موارد زیر را بررسی کنید.

·       هرچند وقت یک بار تراز بودن ماشین ظرفشویی ال جی را کنترل نمایید .

·       ظروف خودرا مطابق دستورالعمل دفترچه راهنما در دستگاه بچینید .

·       گاهی اوقات ممکن است صدای ایجاد شده در ماشین ظرفشویی بر اثر فشار زیاد آب در آب فشان‌ها و برخورد آن با ظروف و بدنه ایجاد شود .

·       در صورتی که  صدا هنگام آبگیری و یا در زمان تخلیه ایجاد شود باید بگوییم این صداها کاملا طبیعی می‌باشد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

·       گاهی اوقات نیز با توجه به مدل پودر و یا قرص مصرفی در دستگاه، کف زیادی تولید می شود که این کف در سیکل شستشو صدای اضافه تولید می کند.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی آب را به درستی تخلیه نمی کند؟

تخلیه نشدن آب در ماشین های ظرفشویی ال جی یکی دیگر از اختلالات بسیار رایج است . در صورت اختلال در سیستم تخلیه دستگاه، ارورOE بر روی دستگاه ظاهر می شود. برای بررسی این اختلال پیشنهاد می کنیم این موارد را بررسی کنید:

·       ابتدا بررسی کنید فیلتر و لگنچه ی ماشین ظرفشویی تمیز باشد. برای تمیز کردن این قطعات شما باید پس از هر بار شستشو، فیلتر و لگنچه را با آب داغ و شوینده و فرچه تمیز کنید.

·       ارتفاع شلنگ تخلیه  را بررسی کنید. معمولا شلنگ های تخلیه حتما باید به اندازه ارتفاع دستگاه (حداقل ۷۷ سانتی متر  و حداکثر یک متر ) بالا بیاید و سچس به فاضلاب متصل گردد .

·       توجه داشته باشید شلنگ تخلیه  پیچ و تاخوردگی  نداشته باشد .

·       محلی که آب تخلیه می‌شود چک شود ( ممکن است دستگاه سالم باشد ولی محلی که باید آب تخلیه شود مسدود باشد )

·       میزان فرو رفتن شلنگ تخلیه به داخل فاضلاب باید به گونه ای باشد که شلنگ به آب نرسد.

·       در صورتی که تمامی موارد را بررسی کردید و مشکل تخلیه آب ماشین ظرفشویی ال جی شما برطرف نشد، به شما پیشنهاد می کنیم این مشکل را با متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز در میان بگذارید.علت حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی چه می تواند باشد؟

حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که دست کم برای هر ماشین ظرفشویی ال جی یک بار هم که شده اتفاق می افتد. این اختلال می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود:

·       باز نشدن درب جاپودری به صورت اتوماتیک پس از گذشت حدود ۲۰ دقیقه از شروع کارماشین های ظرفشویی ال جی

·       ایجاد error  در صفحه نمایشگر دستگاه یکی دیگر از نشانه های ایجاد اختلال در حل کردن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی های ال جی می باشد.

·       کیفیت شوینده یکی دیگر از عواملی است که می تواند در حل نشدن و صحیح شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی های ال جی نقش موثری داشته باشد.

·       چیدمان ظروف نیز یکی دیگر از عوامل اختلال در نوع شستشوی ظروف می باشد. معمولا ظروفی که در طبقه پایین  نیمه سمت چپ (ردیف جلو) دستگاه چیده شده اند، به گونه ای قرار گرفته اند که مانع از باز شدن درب جاپودری می‌شوند. برای رفع این موضوع پیشنهاد می کنیم که در قست ذکر شده ظرفی چیده نشود و سپس دستگاه را روشن نمایید.

 

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های ال جی

مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی های ال جی

 

نحوه عیب یابی ماشین ظرفشویی های ال جی به کمک کد های خطا یا ارورهای نمایشگر

 

یکی از روش های آسان برای شناسایی ایرادات در تعمیر ماشین های ظرفشویی ال جی، توجه به نمایشگر ماشین ظرفشویی و توجه به کد های خطای نمایش داده شده است. در اینجا متداول ترین کدهای ارور این دستگاه ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

·       خطای PF: ایرادات برقی ماشین ظرفشویی

·       خطاهای HE: اختلال در مدار گرمایشی

·       خطای CL:  ایراد در قفل کودک دستگاه

 

چرا باید از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شیراز بهره ببریم؟

 

·       دارای متخصصین کارآمد و پرتجربه در حوزه ی خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی های ال جی می باشد.

·       عیب یابی سریع ماشین ظرفشویی های ال جی

·       استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی های ال جی

·       تعمیر ماشین های ظرفشویی ال جی در تمامی نقاط شیراز با بهترین قیمت

·        گارانتی معتبر قطعات مصرفی

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴