۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

174 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

امروزه یکی از اصلی ترین معیار هایی که افراد برای بررسی کیفیت یک کالا مد نظر قرار می دهند،  کشوری است که آن محصول را می سازد. اگر کالایی که قصد خریداری آن را دارید جزو کالا های اصلی و اساسی خانه باشد هم، این حساسیت بیشتر خواهد شد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی درباره تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز و همچنین خود دستگاه به شما بدهیم.
طراحی این ماشین لباسشویی در ایتالیا انجام می شود و دو کشور انگلستان و چین آن را تولید می کنند. البته چینی ها فقط عملیات مونتاژ را انجام میدهند و تمام قطعات در انگلیس ساخته می شوند و بهترین کیفیت را دارند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

 

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین لباسشویی KENWOOD در شهر شیراز

 

* روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا روشن نشدن صفحه نمایش آن

* پیش نرفتن برنامه تنظیم شده برای شستشو و گیر کردن آن در یکی از مراحل

* ایجاد سر و صدا هنگام خشک کردن لباس ها

* تخلیه نکردن آب بعد از شستشو

* تمییز نشستن لباس ها

* آبریزش از قسمت جلویی درب ماشین لباسشویی به دلیل خراب بودن لاستیک های دور آن

* بسته نشدن و یا باز نشدن درب ماشین لباسشویی

* عدم ورود آب به داخل ماشین لباسشویی

* آبریزش آب از زیر ماشین لباسشویی

مشکلات ذکر شده به این معنا نیست که ماشین لباسشویی کنوود مشکلات زیادی دارد جنس خوبی نیست. بلکه تعدادی از مشکلاتی است که مراجعین شیرازی بیشتر با آنها رو به رو بوده اند.

 

عیب یابی لباسشویی کنوود

 

۱. ماشین لباسشویی روشن می شود اما کار نمی کند
ممکن است که ماشین لباسشویی بعد از روشن شدن کار نکند و نچرخد. یکی از دلایلی که می تواند این مشکل را بوجود آورد قرار دادن بیش از حد لباس در سبد ماشین لباسشویی است. با این کار تعادل مورد نیاز سبد از بین می رود و نمی تواند به درستی کار کند.

از دیگر دلایل کار نکردن لباسشویی کنوود می تواند بسته نبودن درب ماشین لباسشویی باشد. از درست بودن قفل ها و زبانه ها مطمئن شوید.

۲. خاموش شدن لباسشویی در حین کار
اگر در هنگام کار کردن، ماشین لباسشویی کنوود شما خاموش شد حتما این مورد را جدی بگیرید. از آنجا که تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شهر شیراز توسط نماینگی های این شهر انجام می شود کار شما چندان دشوار نیست.
خاموش شدن لباسشویی کنوود حین کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که قبل از تعمیر آنها را چک کنید. اولین مورد قطع شدن اتصال برق است. پس در مرحله اول دوشاخه را چک کنید.
دلیل بعدی می تواند خراب بودن تایمر باشد و دلیل آخر هم می تواند خراب بودن برد اصلی لباسشویی باشد که هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.
و مورد آخر هم خراب بودن خازن های لباسشویی است. اگر خازن گیرنده ماشین لباسشویی کنوود شما خراب باشد، دستگاه در حین کار خاموش می شود و شما باید خازن ها را عوض کنید.

۳. علت نچرخیدن دیگ لباسشویی
این نوع خرابی هم می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که یکی از آنها خراب بودن تسمه ماشین لباسشویی است. در این صورت شما باید تسمه را تعویض کنید اما حتما به تعمیرکاران توصیه کنید که قرقره های نگهدارنده تسمه ها را هم بررسی کنند چراکه امکان دارد قرقره ها خراب باشند و شما مجبور شوید دوباره تسمه را که در اثر خرابی قرقره ها فرسوده شده عوض کنید.

اگر دیگ ماشین لباسشویی کار نمیکند و دستگاه صدای عجیبی می دهد، مشکل می تواند ورود یک جسم خارجی به داخل پمپ لباسشویی باشد.

و اگر دلیل کار نکردن سبد ماشین لباسشویی کنوود شما هیچ کدام از موارد بالا نبود، مشکلی در موتور ماشین لباسشویی وجود دارد که تعمیر آن سخت تر و هزینه آن هم بیشتر خواهد بود.

۴. علت کار نکردن دور تند لباسشویی
اگر دور تند لباسشویی شما کار نکرد، احتمال سوختن خازن ها را بدهید. اگر مشکل از خازن ها نباشد تعمیرکار باید موارد دیگر را هم بررسی کند.

۵. علائم نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی کنوود
اگر علائمی مانند لرزش لباسشویی در حین کار، روشن نشدن بی دلیل دستگاه، خراب شدن سریع تسمه ها در صورتی که قرقره ها هم سالم هستند و ایجاد صدا در هنگام شستشو را مشاهده کردید، احتمال نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی شما وجود دارد.

مواردی مانند نچرخیدن لباس ها داخل دستگاه و یا کار نکردن خشک کن می تواند از دلایل نیم سوز شدن موتور دستگاه شما باشد.

۶. علت آبگیری نکردن لباسشویی
مشکل آبگیری نکردن لباس ها معمولا به سادگی قابل حل است و می تواند به دلیل اشکال تایمر دستگاه باشد. اگر مشکل از برد اصلی و اتصالات آن نباشد با تعویض تایمر این مشکل حل خواهد شد.

 

ارور های لباسشویی کنوود

 

در این بخش معنی برخی از ارور هایی که ممکن است در ماشین لباسشویی کنوود خود مشاهده کنید را به شما خواهیم گفت.

کد ارور E1
این ارور به دلیل بسته نبودن درب ماشین لباسشویی است.

کد ارور E2
اگر فشار آب کم باشد این ارور را مشاهده خواهید کرد.

کد ارور E3
به دلیل مسدود بودن فیلتر پمپ این ارور را به شما میدهد.

کد ارور E5
این ارور به دلیل خرابی و اشکار در سنسور گرما است.

کد ارور E6
این کد ارور نشان دهنده آسیب دیدن موتور می باشد.

کد ارور E10
این ارور به دلیل مشکل در ورود آب به داخل ماشین لباسشویی است.

کد ارور E12
این ارور خطا در قفل در می باشد. البته ارور های E30، E60 و E61 هم می تواند چنین معنایی داشته باشد.

 

ارور های لباسشویی کنوود

ارور های لباسشویی کنوود

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در شیراز

 

برای تعمیر ماشین لباسشویی شما تعمیرکاران زیادی هستند که می توانند این کار را انجام دهند. اما اگر از گارانتی محصولتان زمانی باقی مانده و یا به تعمیرکاران نمایندگی کنوود اعتماد بیشتری دارید، می توانید با نمایندگی کنوود شهر شیراز تماس بگیرید.

از جمله مزایای نمایندگی حضور تعمیرکاران در محل است. پس بدون حمل لباسشویی می توانید آن را تعمیر کنید.
همچنین تعمیرکاران نمایندگی سرعت و تخصص بالایی در تعمیر لباسشویی شما دارند.

همچنین اگر نیاز به تعمیر قطعات بود می توانید به با کیفیت بودن قطعات نمایندگی ها اطمینان بیشتری داشته باشید.

 

کلام آخر

 

برای بالا بردن بهره وری و دیر تر خراب شدن ماشین لباسشویی کنوود خود به نکاتی که در بروشور گفته شده توجه کنید و تمام اصول را به درستی رعایت کنید. اما اگر با رعایت تمام این مسائل باز هم دستگاه شما خراب شد برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شهر شیراز اصلا نگران نباشید. چراکه نمایندگی ها و تعمیرکاران زیادی در شیراز هستند که می توانند این کار را برای شما به نحو احسنت انجام دهند.

 

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴