۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

193 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

برند سامسونگ یک شرکت چند ملیتی کره ای و فعال در زمینه زمینه‌ی الکترونیک و فناوری اطلاعات است . سامسونگ کار خود را از سال ۱۹۶۹ شروع کرده . در سال ۲۰۰۵ نیز به عنوان بهترین مارک تولیدکننده‌ی لوازم برقی معرفی شده. یکی از لوازم برقی این برند که تقریبا در اکثر خانه های شیراز یافت میشود ماشین لباسشویی سامسونگ است و  ماشین لباسشویی نیز مانند هر وسیله برقی دیگر ممکن است دچار مشکل شود . اما در صورت بروز مشکل اگر به مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز مراجع نکنیم . باعث وارد شدن آسیب های جدی تری به دستگاه خواهد شد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شیراز

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

 

گهگاهی ممکن است ماشین های لباسشویی دچار مشکل شوند و به صورت درست کار خود را انجام ندهند در این مواقع بهتر است عیب آن ها را شناسایی کنیم و در صورتی که مشکل جدی باشد با نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی samsung در شهر شیراز  تماس بگیریم تا دستگاهمان دچار آسیب جدی تری نشود

در این مقاله به چند مشکل رایج ماشین لباسشویی سامسونگ میپردازیم

 مشکلات آبگیری

مشکل آبگیری نکردن دستگاه به سه حالت ممکن است اتفاق بیوفتد :

حالت اول عدم آبگیری یا آبگیری کند
حالت دوم توقف آبگیری
حالت سوم آبگیری ماشین لباسشویی همگام با تخلیه .

هرکدام از این سه حالت دلایل مختلفی میتواند داشته باشند مثلا ممکن است شیر ورودی آب دچار مشکل شده باشد که باعث ایجاد مشکل در سیکل شست و شو شود . دومین مورد خراب شدن سوئیچ فشار است که در این صورت میزان آب وارد شده به دستگاه را نمیتواند کنترل  اندازه گیری کند به همین دلیل آب زیاد  وارد شده وباعث آبگیری مداوم میشود .

در برخی موارد نیز خراب شدن برد و تایمر ماشین لباسشویی است که سبب بروز این مشکل خواهد . در هر سه موارد مطرح شده بالا بهتر است از افرادی که در این زمینه تخصص دارند برای تعمیر ماشین لباسشویی samsung در شهر شیراز راهنمایی بگیرید.

 

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی سامسونگ

 

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ  

زمانی که دکمه ی پاور روی پنل جلویی دستگاه را فشار میدهید. برق وارد دستگاه میشود و تمام دکمه ها و صفحه نمایش برای چند ثانیه ای روشن خواهد شد. اگر این اتفاق برای دستگاه شما نیوفتاد یعنی یک جای کار مشکل دارد!

اولین چیزی که باید چک شود برق ماشین لباسشویی است یعنی  پریز برق، دو شاخه و کابل برق دستگاه تمام باید چک شود اگر مشکلی نداشتند، در مرحله بعد میتواند از خرابی کلید اصلی  باشد . در برخی موارد نیز خراب شدن سوئیچ درب باعث روشن نشدن دستگاه خواهد شد. در صورتی که سوئیچ درب خراب باشد درب بسته نخواهد شد و ماشین لباسشویی روشن نمیشود تا شروع به کارد کند

مورد بعدی موتور ماشین لباسشویی است، زمانی که موتور زیاد گرم شود دشتگاه به صورت برای خنک کردن خود موتور را خاموش میکند که برای حل این مشکل میتوانید از مراکز معتبر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر شیراز کمکم بگیرید

برد کنترل اصلی مهم ترین بخش یک ماشین لباسشویی برد آن است و در صورتی که آسیب ببیند برق رسانی به دستگاه نیز اتفاق نخواهد افتاد و ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد.

خشک نکردن ماشین لباسشویی

زمانی که شست و شوی لباس ها به تمام شد ماشین لباسشویی با بالا بردن سرعت و دور چرخش  لباس ها را خشک میکند اما گاهی بنا به دلایلی  باعث میشود که دستگاه خشک کردن لباس ها را انجام ندهد.

پر بودن بیش از حد ماشین و سنگین شدن آن: حتما سعی کنید ۴/۱ دستگاه را خالی نگه دارید . یا لباس ها را برحسب جنس و یا نوع جدا کنید . تا در دفعات بیشتری عمل شست و شو را انجام داده شود

خراب بودن کلید فعال سازی خشک کن : اگر کلید خشک کن شما خراب شده باشد باید با حضور تعمیر کار مشکل را برطرف کنید.

ممکن است قطعاتی از دستگاه مانند  خازن دستگاه ، ترموستات و المنت آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض آن ها بوده .

شیلنگ تخلیه : امکان دارد بنا به هر دلیلی مثل گرفتگی، عدم اتصال صحیح آن یا خم شدن بیش از حد باعث خشک نکردن ماشین خواهد شد

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

هنکامی که ماشین لباسشویی را روشن میکنید تا شروع به کار کند، در مرحله ای که باید دیگ شروع به چرخش کند اگر این اتفاق نیوفتاد ممکن است به دلیل نا متوازن و نا منظم قرار گرفتن لباس ها درون دیگ باشد ویا ایراد از نقص تسمه‌ها ، مشکل پمپ تخلیه، ایراد موتور لباسشویی و خرابی سوئیچ درب یا مجموعه قفل درب باشد که در صورت  خرابی هریک از موارد بالا حتما باید از تعمیرکاران تعمیرات ماشین لباسشویی samsung در شهر شیراز کمک بگیرید.

 

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

 

متوقف شدن ماشین لباسشویی در حین کار

اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار ناگهان متوقف شد و اما همچنان روشن ماند میتواند به علت دلایلی از جمله  خرابی میکروسوئیچ درب، زبانه قفل درب، تایمر دستگاه، شیر ورودی آب، برد الکترونیکی، خرابی دو شاخه دستگاه و نوسانات برق باشد. و اما پیشنهاد ما برای برطرف کردن مشکل تماس با تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر شیراز است.

لرزش و تکان بیش از حد ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی مواقع ممکن است دستگاه هنگام کار لرزش های شدیدی داشته باشد یعنی تا حدی که از جای اصلی خود جابجا شود . شایع  ترین دلیل تکان های زیاد از تراز نبودن محل قراری گیری دستگاه، تنظیم نبودن پایه‌ها و بار نامتعادل لباس ها می باشد. اما در برخی موارد ممکن است اشکال جدی تر  و ناشی از خرابی در تسمه لباسشویی سامسونگ ، فنرها و کمک فنرهای لباسشویی باشد.

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ 

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر شیراز به عواملی مختلفی از بستگی دارد . از جمله تعداد قطعات خراب شده ، هزینه ی خرید آن ها و میزان دستمزدی تعمیرکار .

امروزه به دلیل نوسانات بالای بازار تعیین قیمت دقیق برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر شیراز کمی سخت است. پس بهتر است هنگام تماس یا مراجعه به مکان های معتبر قبل از تعیمرات از هزینه آن اطلاع پیدا کنید.

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 

کلام آخر :

 

هر زمان که تغییرات غیر طبیعی در ماشین لباسشویی خود احساس کردید . حتما به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی samsung در شهر شیراز مراجعه کنید . تا از وارد شدن صدمه های جدی به دستگاه جلوگیری کنید.

موردی بعدی که بسیار مهم است و حتما باید آن را رعایت کنید، میزان لباسی است که داخل ماشین قرار میدهید . اگر بیش از حد ماشین را سنگین کنید مشکلاتی مثل نچرخیدن دیگ، خشک نکردن و….. اتفاق بیوفتد

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴