۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

155 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز : برند سامسونگ یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین برندها در زمینه ی تولید کالاهای برقی می باشد. یکی از معروف ترین کالاهای تولیدی این برند، ماشین های ظرفشویی سامسونگ می باشد.

گاهی اوقات ماشین های ظرفشویی سامسونگ به دلایل مختلفی به تعمیرات احتیاج پیدا خواهند کرد. تعمیر ظرفشویی سامسونگ یکی از کارهای پیچیده و تخصصی است که نیازمند مهارت زیادی می باشد.

مرکز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در شیراز یکی از مراکز فوق پیشرفته در زمینه ی تعمیرات ماشین های ظرفشویی سامسونگ است که خدمات تعمیر این لوازم را با بهترین قطعات انجام می دهد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر  ظرفشویی سامسونگ در شیراز

 

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز

 

روند تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز شامل مراحل: عیب یابی دستگاه ، با ترمیم یا تعویض قطعات آسیب دیده و در نهایت رفع مشکلات عملکردی آن می باشد.

یکی از مهم ترین مراحل، تشخیص دقیق ایراد ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. از مهم ترین اقدامات متخصصین مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز می توان به: بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی آن، شناسایی قطعات آسیب دیده، تعمیر موتور دستگاه، تعمیر و تعویض هیتر، رفع ارورهای ظرفشویی، تعمیر پمپ و جت پمپ (در مدل های جدید) پاکسازی و تعویض فیلترهاو… اشاره کرد.

 

متداول ترین دلایل خرابی ماشین های ظرفشویی سامسونگ

 

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ و یا صفحه نمایش آن

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده ماشین ظرفشویی سامسونگ و گیر کردن در یکی از مراحل شستشو

۳ – تخلیه نکردن آب پس از سیکل شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ

۴ – تمیز نشستن ظروف

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن به درستی تایمر ماشین ظرفشویی سامسونگ

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب و یا نشتی آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

۱۰ – عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی سامسونگ

۱۱ – گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای افزایش طول عمر ماشین های ظرفشویی سامسونگ چه اقداماتی می توان انجام داد؟

·       استفاده از ترانس محافظ

یکی از عمده ترین دلایل آسیب به ماشین های ظرفشویی سامسونگ، ورود برق محافظت نشده می باشد. همانطور که می دانید برق ساختمان باید مجهز به ترانس یا محافظ باشد. در صورتی که قصد دارید از هزینه های هنگفت تعمیرات ماشین های ظرفشویی سامسونگ جلوگیری کنید پس بهتر است هزینه های اندکی مانند خرید ترانس محافظ را پرداخت نمایید.

·       استفاده مواد شوینده مرغوب

در صورتی که قصد دارید از فشار به موتور ماشین ظرفشویی تان جلوگیری کنید و همچنین قصد دارید ماشین ظرفشویی سامسونگ شما ظروف را تمیز و شفاف بشوید، بهتر است از مواد شوینده ی مرغوب در ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره ببرید.

·       کنترل ظروف و توجه به چیدمان آن

توجه داشته باشید چیدمان صحیح ظروف یکی از مهم ترین اقداماتی است که شما باید آن را رعایت کنید. توجه داشته باشید همیشه پیش  از قرار دادن ظروف داخل ظرفشویی SAMSUNG ، ظروف را به دقت کنترل کنید تا مواد غذایی بر روی آنها جا نماند، تا ماشین ظرفشویی سامسونگ شما به تعمیرات احتیاج پیدا نخواهد کرد. زیرا همانطور که می دانید مواد غذایی علی الخصوص مواد غذایی سخت موجب خرابی موتور و دیگر قطعات در ماشین ظرفشویی خواهد شد و در آن صورت تعمیرات برای شما امری ضروری خواهد شد.

·       شستشوی فیلترهای دستگاه

برای جلوگیری از پرداخت هزینه های هنگفت تعمیر ظرفشویی SAMSUNG ، شستشوی به موقع فیلترها نقش بسیار مهمی دارد. زیرا با هربار شستشوی ظروف در ماشین های ظرفشویی سامسونگ، تمامی چربی‌ها در فیلتر جمع شده و تجمع چربی و مواد غذایی ریز باعث می‌شود ظروف شما پس از مدتی به درست شسته نشوند و آثار و بقایای چربی ها بر روی ظروف بماند. پس به شما پیشنهاد می کنیم حداقل هر هفته یک بار فیلترهای ظرفشویی سامسونگ را تمیز بشویید. این کار همچنین از خراب شدن دستگاه و نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ جلوگیری می‌کند.

 

متداول ترین دلایل خرابی ماشین های ظرفشویی سامسونگ

متداول ترین دلایل خرابی ماشین های ظرفشویی سامسونگ

 

ویژگی های مرکز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در شیراز

 

یکی از اقدامات مهم مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز، تعمیر و عیب یابی و رفع ارور ماشین های ظرفشویی سامسونگ در تمامی نقاط شیراز می باشد . هنگامی که سیستم ماشین ظرفشویی سامسونگ شما دچار نقص فنی شده باشد به شما توصیه می کنیم که حتما کار را به کاردان بسپارید و با مرکز تعمیر ماشین های ظرفشویی سامسونگ در شیراز تماس حاصل فرمایید.

این موضوع علاوه بر  پیشگیری از بیشتر شدن خرابی ، موجب جلوگیری صدمات غیر قابل جبران به دستگاه خواهد شد. زیرا در غیر این صورت آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد خواهید آورد که شاید مجبور باشید برای همیشه از این ماشین ظرفشویی با کیفیت و گران قیمت خداحافظی کنید.

 

نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز

 

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز یکی از پیشرفته ترین مراکز تعمیر است که ارائه دهنده تعمیرات حرفه ای انواع برد ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز می باشد. این مرکز تعمیرات دارای متخصصین با سابقه طولانی و تجربه کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی Samsung می باشد که همین موضوع موجب بهترین شدن ما در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ می شود.

همانطور که می دانید با ورود تکنولوژی های نوین در ماشین های ظرفشویی سامسونگ و تغییرات سیستم های تایمری به برد الکترونیکی، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ امری پیچیده تر و حرفه ای تر شده است. سرویس دهی با کیفیت این دستگاه هم به حضور متخصصین و تکنسین های فنی و با تجربه وابسته است و هم به تجهیزات و ابزارآلات مدرن و پیشرفته؛ که این دو فاکتور در مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز موجود می باشد.

 

چرا باید از خدمات تعمیر مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز بهره ببریم؟

 

۱ – بهره مندی تکنسین های با سابقه کاری طولانی در شهر شیراز

۲ – دارای تکنسین های دوره دیده و تخصصی در تعمیرات سامسونگ

۳ – سعی در تعمیر قطعات و حتی الامکان اجتناب از تعویض آن

۴ – حضور سریع در محل برای حل مشکل ماشین ظرفشویی سامسونگ

۵ – تعمیران ماشین ظرفشویی سامسونگ با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات مصرفی

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل در تمامی نقاظ شهر شیراز

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴