۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

151 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز : برند بکو یکی از شرکت های تولید لوازم خانگی در کشور ترکیه است که لوازم های خانگی بسیار با کیفیتی را تولید می کند. یکی از محصولات بسیار پرطرفدار کمپانی بکو، ماشین های ظرفشویی بکو می باشد. ماشین های ظرفشویی بکو نیز مانند تمامی ماشین های ظرفشویی گاهی اوقات ممکن است دچار اختلال شود. در صورتی که ماشین ظرفشویی بکوی شما در شهر شیراز دچار اختلال شد، به شما پیشنهاد می کنیم با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

 

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

۰۹۱۷۱۰۷۰۵۳۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۵

 

۰۷۱۳۸۴۴۶۷۰۳

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

 

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در خیابان زند , دروازه کازرون , بلوار استقلال , بلوار استعجاب , بلوار رسول اعظم , مجتمع ویلایی شیراز , بلوار جمهوری اسلامی , شهرک ولیعصر , بلوار معالی آباد , بلوار چمران , میدان گاز , خیابان ۲۲ بهمن , خیابان تختی , بلوار قرآن , بلوار امیر کبیر , خیابان شیشه گری , بلوار سیبویه , خیابان تندگویان , میدان کوزه گری , بلوار مدرس , شهرک مفتح , خیابان قصردشت , بلوار هجرت , خیابان آزادی , خیابان رودکی , خیابان فردوسی , دروازه اصفهان , خیابان حافظ

 

اختلالات رایج در ماشین های ظرفشویی بکو

 

چرا ماشین ظرفشویی بکو روشن نمی شود؟

یکی از نگران کننده ترین اختلالات در ماشین های ظرفشویی بکو، روشن نشدن دستگاه است. در صورت مواجه شدن با این موضوع پیشنهاد می کنیم به این موارد توجه داشته باشید:

·       ابتدا از جریان برق ورودی اطمینان پیدا کنید.

·       فیوزهای دستگاه را چک کنید.

·       از باز نبودن درب ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.

·       در صورت بررسی تمامی موارد سریعا با متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی های بکو در شیراز تماس حاصل فرمایید.

چرا ماشین ظرفشویی بکو ظروف را به خوبی تمیز نمی کند؟

گاهی اوقات با خارج کردن ظروف از ماشین های ظرفشویی بکو متوجه می شویم که لکه هایی بر روی ظرف مشهود می باشند. در این صورت باید موارد زیر را بررسی کنیم:

·       درست چیده نشدن ظروف در ماشین های ظرفشویی بکو

·       استفاده از مواد شوینده ی نامناسب موجب چنین مشکلی خواهد شد.

·       محفظه مواد شوینده را برای میزان استفاده از مواد شوینده بررسی کنید.

چرا ماشین ظرفشویی بکو ظروف را خشک نمی کند؟

گاهی اوقات پیش می آید که در انتهای عملیات شستشوی ظروف شما، مشاهده می کنید که ظروف در ماشین ظرفشویی شما به خوبی خشک نشده و نمناک هستند این مشکل اکثرا به دلیل چیدمان نادرست ظروف ایجاد می شود.

لکه های غذا بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو باقی می مانند، چگونه به تعمیر دستگاه بپردازیم؟

گاهی اوقات اتفاق می افتد که بعد از شستشو لکه هایی را بر روی ظروف مشاهده می کنید که این مشکل عموما به دلیل مرغوب نبودن مواد شستشو و کافی نبودن مواد شستشو ایجاد می شود.

علت سرریز کردن آب توسط ماشین ظرفشویی بکو چیست؟

یکی از اختلالات بسیار آزار دهنده در ماشین های ظرفشویی بکو، سرریز شدن آب پس از بازشدن درب ماشین ظرفشویی بکو می باشد یکی از دلایل اصلی سرریز کردن آب در ماشین های ظرفشویی بکو، آبگیری مداوم ماشین های ظرفشویی بکو می باشد که این اختلال معمولا با تعویض شیر برقی آب درست می شود.

حال در صورتی که مشکل سرریز شدن آب ماشین ظرفشویی بکو با تعویض شیر برقی ب حل نشد، به شما پیشنهاد می کنیم هرچه سریع تر با با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شهر شیراز تماس بگیرید.

نشتی آب در ماشین ظرفشویی بکو به چه علت است؟

یکی دیگر از اختلالات آزار دهنده در ماشین های ظرفشویی بکو و تمامی ماشین های ظرفشویی، نشتی آب در پشت ماشین ظرفشویی می باشد. در صورت وجود نشتی آب در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو حتما بررسی کنید:

·       معوولا دور ماشین ظرفشویی بکو واشری جهت آب بندی تعبیه شده است که اگر این واشر خراب باشد، آب از دور ماشین ظرفشویی نشت می کند. در صورت وجود چنین مشکلی با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا آن ها این مشکل را به راحتی برطرف نمایند.

·       همچنین ممکن است ایراد از شناور ماشین ظرفشویی بکو باشد .معمولا یک شناور در کف ماشین ظرفشویی بکو تعبیه شده است تا وقتی آب پر می شود و به حد مورد نظر که برسد، شناور جریان آب را قطع می کند.در صورتی که شناور ماشین ظرفشویی شما خراب شده باشد، آب قطع نشده و باعث نشتی آب در پشت ماشین ظرفشویی خواهد شد.

·       حال در صورتی که با تمام این اقدامات مشکل نشتی آب دستگاه حل نشد، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو بهتر است با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز تماس حاصل فرمایید.

چرا ماشین ظرفشویی بکو در حین کار سر و صدای زیادی می­ کند؟

معمولا ماشین های ظرفشویی بکو دارای سروصدای زیادی نمی باشند. حال در صورت مواجه شدن با مشکل سروصدا هنگام روشن شدن بهتر است موارد زیر را بررسی کنید:

·       سروصدای ماشین های ظرفشویی بکو گاهی اوقات ممکن است به علت لرزش پوشش فلزی موتور یا لرزش پمپ به وجود بیاید.

·       گاهی اوقات ایجاد این اختلال نشان دهنده ی این است که ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر پمپ و تنظیم پوشش موتور دارد.

·       همانطور که گفتیک ظرفشویی بکو در حالت معمول سر و صدای زیاد و آزاردهنده ای ندارد، اگر احساس می کنید که در روزهای اخیر سر و صدای آن زیاد شده است یا ظرفشویی بکو شروع به لرزش کرده است، برای تعمیر ظرفشویی بکو با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شیراز تماس بگیرید.

 

اختلالات رایج در ماشین های ظرفشویی بکو

اختلالات رایج در ماشین های ظرفشویی بکو

 

چرا باید از خدمات تعمیر ماشین های ظرفشویی بکو در شیراز بهره بگیریم؟

 

۱٫     صرفه جویی در هزینه و زمان در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

۲٫     اعزام تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه برای تعمیر ماشین های ظرفشویی بکو

۳٫     تعمیر ماشین های ظرفشویی بکو در محل

۴٫     گارانتی قطعات مصرفی در تعویض قطعات ماشین های ظرفشویی بکو

۵٫     مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو دارای نیروهای متخصص و مجرب در تمامی نقاط شهر شیراز می باشند.

۶٫     متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در شهر شیراز، در کمترین زمان می توانند بهترین خدمات را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو ارائه کنند.

۷٫     امکان تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در محل در تمامی نقاط شهر شیراز

۸٫     تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز به علت تعمیرات توسط تعمیرکار آموزش دیده موجب طول عمر بالا در ظرفشویی شما می شود.

۹٫     نمایندگی تعمیرات بکو در شهر شیراز با استفاده از قطعات فابریک و بهترین شوینده برای دستگاه شما بهترین خدمات را ارائه می نماید.

 ۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴